

Inloggen
Als u een account bij ons heeft, meld u dan aan.
Registreren
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
Account aanmakenGrower champagnes proeven: Vignerons du Terroir - maandag 26 oktober

Nieuw jaar, nieuwe kansen
Gezondheid gaat boven alles en met de nieuwe maatregelen is het helaas niet mogelijk om Vignerons du Terroir door te laten gaan op 26 oktober. Daarom verhuizen we naar het voorjaar van 2021. Welke datum het precies wordt, bekijken we nog.
De afgelopen weken hebben we continu bekeken hoe we de proeverij toch veilig konden laten doorgaan. Verplaatsen naar een later moment dit jaar is helaas geen mogelijkheid. Als de horeca weer open mag en we weer samen kunnen komen, dan gunnen we het elke zaak om weer volle bak te draaien en er hopelijk nog echte FEESTdagen van te maken.